O Mnie

WITAM SERDECZNIE – POKRÓTCE O MOJEJ OSOBIE..

Moja przygoda z CNC rozpoczęła się w 2005r. Po skończeniu szkoły średniej w zwodzie technik – elektronik, postanowiłem ukończyć kurs „Operatora obrabiarek CNC”.

Dzięki mojej determinacji udało mi się rozpocząć pracę w firmie specjalizującej się w produkcji komponentów lotniczych.
Ukończenie kursu w firmie XXX umożliwiło mi jedynie zdobycie certyfikatu i nic więcej.

Moja wiedza po kursie była bardzo znikoma ze względu na mała liczbę godzin praktycznych, ubogi program szkolenia, zbyt słabe nieodpowiednie przygotowanie i podejście Kadry szkoleniowej.
Pracując około 5 lat na stanowisku: Operatora CNC w jednym w zakładów produkcyjnych, zdobyłem doświadczenie, oraz wiedzę praktyczna z obsługi, ustawiania i programowania różnych maszyn CNC.

Po skończeniu studiów wyższych o kierunku Edukacja Techniczno – Informatyczna od 2010 r. postanowiłem dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem prowadząc kursy oraz szkolenia dla Operatorów – Programistów CNC.

W trakcie mojej kariery zawodowej zetknąłem się z różnymi branżami produkcyjnymi m.in. lotniczy, stoczniowy, motoryzacyjny, matrycowy i wiele innych, szkoląc na terenie całej Polski w firmach produkcyjnych oraz ośrodkach szkoleniowych.
W 2014 r. założyłem firmę szkoleniową, w której uczymy przyszłych operatorów ustawiaczy oraz programistów CNC/CAD/CAM.
Metodyka prowadzenia zajęć to przede wszystkim duża liczba zajęć praktycznych poparta konkretnymi przykładami, tylko wtedy jesteśmy w stanie najwięcej zapamiętać.
Dzieląc się moją pasją, z którą wiąże przyszłość realizuje kursy i szkolenia na różnych poziomach zaawansowania, stawiając przede wszystkim na JAKOŚĆ nie robiąc tego JAKOŚ.
Gwarantuje wysoki poziom usług i pełen profesjonalizm.

Wiesława Łoza
Trener CNC

Masz pytania wątpliwości zadzwoń +48 889 936 451 lub napisz [email protected]

– chcesz się przekwalifikować, zobaczyć jak szkolimy.
– kupić maszynę CNC, oprogramowanie CAD/CAM….

Konsultacje są bezpłatne i do niczego nie zobowiązują, warunkiem jest wysłanie maila na [email protected] z informacją o uczestnictwie oraz datą spotkania.